O nás

Mister Pizza je pravá americká pizza, pripravovaná podľa klasickej receptúry s dlhou tradíciou. Na slovenskom trhu sme už od roku 1994 prirpavujeme Vám chutnú, na ingrediencie bohatú a veľmi sýtu pizzu na americký spôsob s originálnymi syrovými okrajmi. Mister Pizzu robí špeciálnou hlavne to, že naša pizza je pripravovaná vždy z čerstvých a kvalitných surovín. Na každú pizzu dávame pravý syr Mozarella.

Zákazník si u nás navyše môže výbrať až z 28 prísad, z ktorých si môže poskladať vlastnú pizzu presne podľa svojej chuti. Pizzu pre Vás pečieme každý deň od 10.00 do 22.00 hodiny na prevádzke na Dvojkrížnej ulici 3 v Bratislave, v mestskej časti Vrakuňa. Pizzu a ostatné špeciality ktoré ponúkame si od nás môžete objednať telefonicky, online - tu na našej stránke, alebo si po ňu môžete prísť osobne priamo ku nám do pobočky. Pre spokojnosť našich zákazníkov sme rozšírili svoju ponuku o výrobu a donášku obložených chlebíčkov, mís a bagiet.

Sme tu vždy pre Vás a spolu s nami naša Mister Pizza. Pre Vaše pohodlie Vám všetky produkty z našej ponuky privezieme všade tam, kam len budete chcieť. Pizzu rozvážame v termotaškách, ktoré udržia Vašu pizzu teplú až 1 hodinu. Neexistuje veľkosť objednávky na ktorú by MISTER PIZZA nebola pripravená. Ku svojej objednávke si môžete priobjednať aj rôzne nealkoholické, ale aj alkoholické nápoje.

Naši kuriéri Vám objednávku doručia až k Vám v čo najkratšom čase. Väčšie objednávky prirodzene zahŕňajú rôzne zľavy a k tomu viackrát do roka ponúkame rôzne akcie.

Mister Pizza - Najlepšia americká pizza so syrovými okrajmi v Bratislave.